• Новак
Фила Жените Disruptor Ii Леопард Патики

Фила Жените Disruptor Ii Леопард Патики

DEN 840.00

Достапност
Достапно за нарачка

Увезени.Гумен ѓон.Кожа : Cowhide велур.Гумен ѓон.Зебра печатење со леопард печати трим, Cushioned јазик, јака, и отстранлив insole, се Повлече табови на јазикот и пета.Пета : 1.5 во / 40mm.Чипка-до затворање.Кожа / синтетички.Извезена ФИЛА логоа на јазикот, квартал, и назад контра.Рефлексивни eyerow детали.Лесни ЕВА midsole и outsole.Леопард печати акценти на знамето и обликување на eyerow и пета табот.Поместена јака.ФИЛА е Потпис буци патики со дива страна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат