• Новак
Стив Маден Жените Берти Мода Патики

Стив Маден Жените Берти Мода Патики

DEN 1726.80

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.Она што започна како скромна $1100 инвестиции во 1990 година се разви во еден од најпознатите исконски брендови во обувки.Од една фабрика во Квинс, ЊУЈОРК, Стив Маден е револуција на чевли индустрија, спојување години на искуство со уникатни и креативни дизајни.Инспириран од rock and roll и неговиот Њујорк корени, неговата визија за да се обезбеди on-тренд жени и мажи со вентил за да ја изразат својата индивидуалност е иновативна, смел и инспиративни.Стив вродената разбирање на трендовите и сигурен волја резултираа во милиони клиенти ширум светот и ја движи неговата дизајни на редови на модата.Тој ја проширил Стив Маден бренд во вистински начин на живот и дестинација за обувки, чанти и додатоци, кои се продаваат во над 80 земји во светот.Тоа е за автентичност.Тоа е за прифаќање на индивидуалноста.Тоа е Стив Маден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LODDD Мода Жените Дебели Дното Патики Секојдневен Солидна Боја Дише Отворено Слободно време се Лизга На Спортски

ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве мо

DEN 239.76

Оптоварување Флип Апостолки за Жените, Лето Секојдневен Гроздобер Клипот До Шупливи Надвор Прободен за Шиење

Функција : 1.Топло Потсетување : Различни Стилови Чевли,Ве Молиме Одберете Ја Големината Според Ногата Т�

DEN 191.76