• Новак
ПУМА Жените е Ниска Врвот Тренери

ПУМА Жените е Ниска Врвот Тренери

DEN 1296.00

Достапност
Достапно за нарачка

Гумен ѓон.Овој луксузен ретро, 80 е-инспириран пар на патики го подигнете улица стил од обичните да се излади.Спортски чевли карактеристики на перфорирани forefoot, долго, чисти линии и дебел, текстура midsole.Повик тренер, спортски кожен горниот дел кој останува доследен на Пума Калифорнија оригиналот.Гумени outsole на ниско-топ патики нуди удобност и трајност во текот на денот.На gymnastic-чевли' чипка затворање нуди сит се вклопуваат, спортски чевли брендирани изгледа е завршен од страна на Пума брендирање на јазикот и на formstripe на тенис чевли е странични страни.Пума е обувки е совршен за двете професионалци и аматери.Широк спектар на патики се секогаш на играта-да го промени и да додадете малку повеќе од стил на било облека, без разлика колку повик или модерна.Овие тренери се направени од иновативни и високо-квалитетни материјали.Спортски чевли од Пума очаровам преку својот модерен дизајн, со што станува главниот дел од секој одмор облека.Кожени горни.Гума midsole и outsole.Чипка затворање за сит се вклопуваат.ПУМА брендирање на јазикот и странични страни.ПУМА Formstrip на латерална страни.Ние би ви препорачуваме да цел овој производ за половина големина поголем од вообичаеното.Спорт стил претвори улица класик, Калифорнија е една од ПУМА повеќето исконски silhouettes.Ние обновено на Калифорнија за на следната генерација да се создаде Кали.Земајќи ги следат препораките од оригиналниот, Кали карактеристики целосна кожа на горниот и класичната тенис силуета, со прогресивна наредени единствена и лежерен Западниот Брег вибрации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат