• Новак
PHILIPS SPS7070A/17 7-Штекер Моќ Мултипликатор

PHILIPS SPS7070A/17 7-Штекер Моќ Мултипликатор

DEN 359.28

Достапност
Достапно за нарачка

Се проширува 1 основи штекер во 7. Изградена во кабелот managment. 1 адаптер распоредени штекер.Тешки 15 нога кабелот.Изградена во клучалката слотови за монтажа.Изградени со Не-го-си и светлината изведувачот во предвид, оваа власт појас се одликува со on/off прекинувач со вграден 15 amp коло прекинато, кабел за управување и 15 нога кабелот за напојување.Идеален за во домот или гаража употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Превозот од САД!!!】 Моќ Лента Кутија Мултифункционален Удобен Дом Моќ Приклучок за Складирање Кутија Едноставност

⚡ ЗАДРЖИ КАБЛИ ОРГАНИЗИРААТ Нашиот мозок ги покрие кат кутија поставена е разноврсна и се погодни за по

DEN 280.32