• Новак
Замена Компатибилен Кабел за Baofeng BF-Т1 Програмирање USB Кабел Mini Радио Воки Токи CD Фирмверот двонасочна Радио Додатоци од Мастер Кабли

Замена Компатибилен Кабел за Baofeng BF-Т1 Програмирање USB Кабел Mini Радио Воки Токи CD Фирмверот двонасочна

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Замена USB програмирање кабел компатибилен со Baofeng BF-Т1 возачот со CD софтвер.Лесен за употреба, за разлика од заеднички USB програмирање кабли достапни на веб-страницата, овие кабли едноставно работат со приклучување во и играње.Широка покриеност : USB програмирање линија овозможува

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

EuisdanAA Јасно да Висока Ниска Излезна да РКА Линија за Контрола на Автомобил Засилувач Отпорност Конвертор(Convertidor

Име на производ : Автомобил Високи за да Ниска Отпорност Конвертор; Материјал : Пластични,Метални.Пакет �

DEN 244.56