• Новак
200W AC 110V да 220V Вати Напон Конвертор Трансформатор Тешки Компактен Чекор до Трансформатор Адаптер за НАИЗМЕНИЧНА 220V/240V Респираторните воздушен

200W AC 110V да 220V Вати Напон Конвертор Трансформатор Тешки Компактен Чекор до Трансформатор Адаптер за НАИЗМЕНИЧНА

DEN 792.00

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : AC напон конвертор.Текст : AC 110 V 50 / 60 Hz Американски стандард plug input (внесување опсег на 100-120 V).Излез : AC напон 220 V (220-240 V) (излез универзален приклучок, компатибилен со Европски, Американски, Национална, Британски, Австралија).Употреба : Погоден за разни AC220 V производи; како што се Кинески производи да се донесе на Соединетите американски Држави, Канада, Мексико, Јапонија, Бразил.Забелешка : ве Молиме да го користите во рамките на номинална излезна моќ опсег на напојување, ве молиме не користете го во текот на моќ.Странски верзија (220 V апарати во Кина, што се користи во 110 V земји, како што се сад, Канада, Мексико, Јапонија, Бразил).опис на производот име : AC напон конвертор Текст : AC 110 V 50 / 60 Hz Американски стандард plug input (внесување опсег на 100-120 V) Излез : AC напон 220 V (220-240 V) (излез универзален приклучок, компатибилен со Европски, Американски, Национална, Британски, Австралија) Странски верзија (220 V апарати во Кина, што се користи во 110 V земји, како што се сад, Канада, Мексико, Јапонија, Бразил) Употреба : Погоден за разни AC220 V производи; како што се Кинески производи да се донесе на Соединетите американски Држави, Канада, Мексико, Јапонија, Бразил.Забелешка : ве Молиме да го користите во рамките на номинална излезна моќ опсег на напојување, ве молиме не користете го во текот на моќ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат