• Новак
X-DREE 5Pcs AC 250V 10A АУ Plug 3 Терминали Snap-in Моќ Приклучок Адаптер Црна(5Pcs AC напон 220V 10A plug 3 Terminales Snap-in Моќ приклучок Адаптер Црна

X-DREE 5Pcs AC 250V 10A АУ Plug 3 Терминали Snap-in Моќ Приклучок Адаптер Црна(5Pcs AC напон 220V 10A plug

DEN 197.76

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични, Електронски Parts.Net Тежина : 52g; Пакет Содржина : 5 x Моќ Штекер.Главната Боја : Црна; Терминал Броеви : 3. Рејтинг на Напон, Струја : AC 250 V 10 A; Име на Производ : Моќ Штекер(Clasificación де voltaje, corriente : C-A 220 V 10 A; Nombre del producto : Toma де corriente.Вкупна Големина : 27 x x x x 27 x 32-милиметри / 1.1" x 1.1" x 1.26"(L * W * H)(Tamaño вкупно : 27 x x x x 27 x 32 mm / 1.1' "x 1.1' 'x 1.26' '(L * W * H).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моменталниот Поттик Конвертор Модул, Спој Заштита. Напон за Заштита на Фреквенција Конвертор Модул за Напојување

Се користи за компјутер батерија за напојување, MCU, breadboard напојување, нискоенергетски мотор, камера за в�

DEN 244.56