• Новак
[PowerNex] Значи И LPF-16-54 54V 0.3 А 16.2 W Единствен Излез Префрлување со ПРЕСТАПНА LED Напојување

[PowerNex] Значи И LPF-16-54 54V 0.3 А 16.2 W Единствен Излез Префрлување со ПРЕСТАПНА LED Напојување

DEN 977.52

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Универзални AC влез (до 305 VAC) / Целосен опсег.Вграден-во активна ПРЕСТАПНА функција.Погоден за сува, влага, и влажни локација.Погоден за LED осветлување и се движат знак апликации. 5 години гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат