• Новак
Фитнес Енергија Рек Клеча Рек Клупата Притиснете Порталот Рамка Barbell Рек Смит Сеопфатна Обука Фитнес Опрема Клеча Кафез Дом Салата

Фитнес Енергија Рек Клеча Рек Клупата Притиснете Порталот Рамка Barbell Рек Смит Сеопфатна Обука Фитнес Опрема

DEN 1060.56

Достапност
Достапно за нарачка

На здрав моќ кула е направен од дебела тешки-должност челична структура со висока густина пена гума костец, парапети и не се лизга завртки.Тоа може да поддржуваат различни видови на вежби и е погодна за домови, канцеларии, сали за вежбање или фитнес сали. ➤ Прецизни макара уред, усвојување механички дизајн, макарата звук е помал, квалитетот е повеќе сигурен, работата е комфорни и издржливи. ➤ Безбедност граница кука, девет дупки на вредноста, мулти-насочен обука за да се стимулира мускулите на целото тело за да се олесни вашиот разни прикажува. ➤ Слободни сила заштита заграда, донесува двојно заштитна опрема дизајн, висина може да се прилагоди произволно, за да се заштити вашата безбедност. ➤ Заземјување не се лизга гумени ракави, со не се лизга гумени ракав инсталиран на двата краја, погоден за секоја земја, така што на опрема не се лизга и се движат по случаен избор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моќ Кула Натопи Станица Мулти-Функција се Повлече До Лентата со Клупата Прилагодлива Висина Сила за Обука Опрема

Ги исполни ВАШИТЕ ОЧЕКУВАЊА : Лесно Да се Соберат : ние предвидува инсталирање алатки, инсталација, виде�

DEN 1567.20