• Новак
WZRELB 5000W Континуирано Напојување Чиста синусен облик Инверторот 24V DC да 110V 120V AC Соларна Енергија Инвертер со Далечински Управувач LED Дисплеј и Двоен AC Места за Дома RV

WZRELB 5000W Континуирано Напојување Чиста синусен облик Инверторот 24V DC да 110V 120V AC Соларна Енергија

DEN 16776.00

Достапност
Достапно за нарачка

Обезбедува 5000watt чиста синусен облик моќ, 10000watt пренапони моќ инвертер, една фаза,convering DC 24 volt да AC 110~120 volt со 2 AC места и 41.6 amp AC hardwire терминал и пациентот клиентите по-услуга,една година Гаранција.Со Далечински Контролер : Лесно да се префрлите на инверторот за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА далечина со 16.4 метри кабел.LED дисплеј, се овозможи да се следи батеријата напон и AC излезен напон во реално време.Интелигентен Систем за Ладење со 60*60mm моќен фан : обезбеди вашиот моќен струење, промовирање на циркулацијата на воздух .Изградена е во Голема површина алуминиум легура радијатор за максимална ефикасност за ладење,да ги задржи вашите товари работи во полна potntial без никакви капки.ЗАШТИТА : преоптоварување, над темп, висок напон, нисконапонски, краток спој, внатрешно поврзана, низок и висок напон аларм, вентилаторот за ладење и изолирани земјата неутрални.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за-1x 5000 W Чиста Синусна Инверторот, 1x Упатство, 2 Поставување на Батеријата Кабли(2x Red,2x Black), 1x далечински управувач.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат