• Новак
jianzhenkeji 1 buc Градина Црево Млазницата Солидна Месинг Црево Спреј Млазницата Тешки Прилагодливи Пресврт Млазницата Sprayer Адаптер Совршен за Спреј за Наводнување,Авто?

jianzhenkeji 1 buc Градина Црево Млазницата Солидна Месинг Црево Спреј Млазницата Тешки Прилагодливи Пресврт

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПРИМЕНА : Ротирачки главата од лево кон десно, месинг млазницата може да се прилагоди според различни апликација, било моделот што го сакате, и исклучува само како убаво и се применува со градинарството наводнување, балкон патио ладење, стаклена humidification ладење.ВОДООТПОРЕН : направен со докажано течење доказ дизајн, Долги и мазни нишка со гумени прстен елиминира протекување целосно, кој може да ви помогне да заштедите и до 90% вода.МАТЕРИЈАЛ : Цврсти месинг (не месинг обложени) црево млазницата дека е навистина тешки, добро направени и може да трае засекогаш.Внатрешното јадро е една солидна парче.Сите метални, без пластични или гумени делови да попуштат, пауза, или да се распадне.УНИВЕРЗАЛЕН : 3/4" U. S. навој влезот за да одговара на повеќето градина чешми & места и е ompatible со сите големи брендови на црева.ГАРАНЦИЈА : Ако има некоја причина не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас слободно.црево.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заварчик Млазницата Комплет, Аргон Лачно Заварување Додатоци Керамички потрошен материјал со Висока Температура

Вклучува гас flowmeter, волфрам игла, запечатување на ѕвонење и други додатоци, да се обезбеди целосна функц

DEN 2855.76

Заварување Стакло Купот на Млазницата, потрошен материјал за Заварување, Заварување Стакло Млазницата за WP-17/18/27

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1348.56