• Новак
Husky 159403N-06 Нови X Светло Должност Дизел Млазницата со Три Изрез се Одржи Open Clip и Целосна Контрола Guard

Husky 159403N-06 Нови X Светло Должност Дизел Млазницата со Три Изрез се Одржи Open Clip и Целосна Контрола

DEN 1482.72

Достапност
Достапно за нарачка

Ново светло должност дизел млазници со три изрез се одржи open clip.Автоматско shut-исклучување на млазницата за целосна услуга и само-бензинските станици.Алуминиум засилен spoutbushing држи spout совет круг и делува како заробеник fastener да се спречи совет-крај сензор штета.Опремени со единствен Flo-Стоп TM уред кој го исклучува млазницата ако тоа паѓа од наполни резервоарот или се зголемува над хоризонталната.Stream Shaper намалува турбуленции за straighter гориво проток и помалку splashback spillage.На Husky 159403 N-06 Нови X Светло Должност Дизел Млазницата со Три Изрез се Одржи Отворен Клип е автоматски исклучен-оф за целосна услуга и само-бензинските станици.Алуминиум засилен spout черупка држи spout совет круг и делува како заробеник fastener да се спречи совет-крај сензор штета.Опремени со единствен Проток-Стоп TM уред кој го исклучува млазницата ако тоа паѓа од наполни резервоарот или се зголемува над хоризонталната.Автоматско shut-исклучување на млазницата за целосна услуга и само-бензинските станици.Stream Shaper намалува турбуленции за straighter гориво проток и помалку поздравниот назад spillage.Станува стандард со X млазницата, light duty дизел со три изрез се одржи open clip и целосна контрола гарда.На Husky 159403-06 Нови X Светло Должност Дизел Млазницата со Три Изрез се Одржи Open Clip доаѓа со 1-година ограничена гаранција кој ги штити против дефекти во материјалите и изработката.Husky Corporation произведува високо-квалитетни млазници, swivels, Безбедно-Т-Паузи и прибор за услуга станица за гориво системи за достава.За повеќе од 60 години, Husky е на сечење на работ на развој и производство на производи за да се обезбеди потрошувачите и на животната средина и безбедност на бензиските пумпи.Husky е продуктната линија карактеристики опрема за пареа за обновување, конвенционалните причина, камион и висока јачина на звук, фарма и комерцијални и погодност продавница за апликации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заварување Стакло Купот на Млазницата, потрошен материјал за Заварување, Заварување Стакло Млазницата за WP-17/18/27

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1348.56

Заварчик Млазницата Комплет, Аргон Лачно Заварување Додатоци Керамички потрошен материјал со Висока Температура

Вклучува гас flowmeter, волфрам игла, запечатување на ѕвонење и други додатоци, да се обезбеди целосна функц�

DEN 2855.76