• Новак
Nikon Z6 FX-Format Mirrorless Камера Тело со Планината Адаптер FTZ

Nikon Z6 FX-Format Mirrorless Камера Тело со Планината Адаптер FTZ

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Z6 FX-Format Mirrorless Камера - EN-EL15b Батерија - МЗ-25a Батерија Полнач - УЗ-E24 USB Кабел HDMI/USB Кабел Клип - БС-1 Додаток Чевли Капа - НА-DC19 Рака - BF-N1 Тело Капа - DK-29 Гума Eyecup - Nikon 1 Година Гаранција - Nikon Планината Адаптер FTZ.Производ Серија : Nikon Z6. Боја : Црна.Леќи На Планината : Nikon Z. Леќа Се Вклучени : Без Леќа.Адаптибилност.Тоа е за останатите течност, се отвори.Подготвувајќи се за ништо, туку да се биде подготвен за ништо.Просперитетна во она што ситуација доаѓа заедно.Z 6 е можеби повеќето прилагодлива камера ние сме некогаш создадени.Тоа е во слатка место на брзина, резолуција и ниско-светлина перформанси.Сите во комбинација со предностите на лесен mirrorless дизајн, револуционерен нов full-frame леќа планината со исти леќи и лесна интеграција со Nikon е dslr фото систем, вклучувајќи С-Планината NIKKOR леќи те сакам.Ова е mirrorless флексибилност како само Nikon може да се создаде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат