• Новак
Nikon 1 V1 10.1 ПРАТЕНИК HD Дигитален фото апарат Систем со 10-30мм VR и 30-110mm VR 1 NIKKOR Леќи (Црн) (СТАРИОТ МОДЕЛ)

Nikon 1 V1 10.1 ПРАТЕНИК HD Дигитален фото апарат Систем со 10-30мм VR и 30-110mm VR 1 NIKKOR Леќи (Црн) (СТАРИОТ

DEN 12192.00

Достапност
Достапно за нарачка

Фокусот без hesitation Advanced хибрид БОЛЕСТ става фокусот во вашиот control Your камерата оди со вас насекаде бидејќи моменти вреди споделување на датотеки може да се случи во секој момент.Произведе неверојатни фотографии во сите оние moody средини.Револуционерен нов слики систем од Nikon, harmoniuously дизајниран од земјата нагоре.Сведок револуционерниот нов Nikon 1 System A чекор напред во технологијата и design Capture секој момент од неверојатна живот со еволуцијата во обработка на слика технологија.Автофокус држи се што е во фокус, дури и кога се работи двојна должност да снима филмови и фотографија на фотографии.Се прошири на вашиот осветлување опсег со допирање на мулти-додаток порта и поврзување на мали, но моќни Speedlight единица.Компактен и високо преносни, на Nikon 1 V1 оди насекаде и да одите. 1 NIKKOR се протега во наследство на прецизност симболизиран со издржливост, супериорен квалитет на сликата и оптички квалитет.Не дозволувајте вашата креативност бидат попречени со бавно фокус брзина.Креативност без граници е твое со биланс на високи перформанси, напредни функции, преносливост и ново дизајнирани меѓусебно леќа систем.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат