• Новак
Calmoseptine Inc Calmoseptine Маст, 2.5 OZ Цевка, Тематски, Влага Бариера, 0799-0001-02 (Случајот со 12)

Calmoseptine Inc Calmoseptine Маст, 2.5 OZ Цевка, Тематски, Влага Бариера, 0799-0001-02 (Случајот со 12)

DEN 1677.12

Достапност
Достапно за нарачка

Обезбедува физичка влага бариера, одржување на фекалии, урина и рана дренажа од непроменети и повредената кожа.Делува како контра-надразнување, и temorarily ублажува непријатност и чешање од осип, егзема, каснувања од инсекти.Благо антисептично состојки може да помогне prevemt секундарни бактериски и габични инфекции на кожата.Број на модел : 0799-0001-02.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат