• Новак
Дру Bledsoe New England Patriots Autographed Riddell VSR4 Мини Шлем - Autographed МАК Мини Шлемови

Дру Bledsoe New England Patriots Autographed Riddell VSR4 Мини Шлем - Autographed МАК Мини Шлемови

DEN 2879.76

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed МАК Мини Шлемови.Дру Bledsoe New England Patriots Autographed Riddell VSR4 Мини Шлем, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Дру Bledsoe сувенири.New England Patriots сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат