• Новак
Остин Ekeler Лос Анџелес Полначи Autographed Riddell Рамен Бела Алтернативна Брзина Мини Шлем - Autographed МАК Мини Шлемови

Остин Ekeler Лос Анџелес Полначи Autographed Riddell Рамен Бела Алтернативна Брзина Мини Шлем - Autographed

DEN 1886.40

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed МАК Мини Шлемови.Оваа мини шлем е лично на рака потпишан од страна Остин Ekeler.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Фудбалска Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Остин Ekeler сувенири.Лос Анџелес Полначи сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат