• Новак
Џони Џет Роџерс Небраска Cornhuskers (72 Heisman) Потпишан Мини Шлем Jsa - Autographed Колеџ Мини Шлемови

Џони Џет Роџерс Небраска Cornhuskers (72 Heisman) Потпишан Мини Шлем Jsa - Autographed Колеџ Мини Шлемови

DEN 5999.76

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Колеџ Мини Шлемови.Џони Џет Роџерс Небраска Cornhuskers (72 Heisman) Потпишан Мини Шлем Jsa Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Небраска Cornhuskers сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат