• Новак
Eli Manning Њујорк Гиганти Потпишан Брзина Мини Шлем Fanatics Налепница Б - Autographed МАК Мини Шлемови

Eli Manning Њујорк Гиганти Потпишан Брзина Мини Шлем Fanatics Налепница Б - Autographed МАК Мини Шлемови

DEN 10031.76

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Fanatics Автентични.Категорија; Autographed МАК Мини Шлемови.ELI MANNING ЊУЈОРК ГИГАНТИ ПОТПИШАН БРЗИНА МИНИ ШЛЕМ FANATICS НАЛЕПНИЦА Б, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Eli Manning сувенири.Њујорк Гиганти сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат