• Новак
Ултра 1TB MicroSDXC Работи за LG G Подлога X II 10.1 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 1TB MicroSDXC Работи за LG G Подлога X II 10.1 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 5519.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет.(А1 UHS-1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивидуални тестери докажува Потврдена од страна на San Flash™.Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори.Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување. ✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе батерија складирање додека во нормална работа.✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот LG G Подлога X II 10.Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHS-I 104 MB/s, ова бара компатибилни уреди способни за постигнување на таква брзина.San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други. ⚡Професионални Ултра работи за вашиот 1 TB за LG G Подлога X II 10.000 Фотографии една Минута!До 120 MB/s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики со просечна големина на 3.1 Таблет ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, најсигурен●Најбрз Брзини Фати подобро слики и Full HD 4 K видео и фотографии●Оценет во U1 и C10 брзини, тоа значи до 120 MB/s на префрлување на датотеки, податоци, видео стриминг. ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB/s, што е околу 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат