• Новак
Наследство, Уметност Миење На Устата-Водороден Пероксид Наследство Течни Продавница, 16 Унца

Наследство, Уметност Миење На Устата-Водороден Пероксид Наследство Течни Продавница, 16 Унца

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Миење На Устата.Објектот Пакет Димензија : 6.604 cm L X6.858 cm W X18.796 см Х Точка Пакет Тежина : 0.499 кг.Земја На Потекло : Сад.Миење на устата-Водороден Пероксид од Наследство Продавница 16 оз.Течноста за миење на устата-Водороден Пероксид Swish овој водород пероксид миење на устата наоколу и се чувствуваат вашата уста да дојде жив, со infinitesimal меурчиња и свежа чиста нане Мали oxygenating меурчиња конвертирате sulfides (бактерии кои предизвикуваат halitosis) во сулфати да се елиминира мирис додека природни зима нане вкус ви дава дека убавата кул вкус.Голема после јадење кога ќе немаат можност да се четка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат