• Новак
Elementa Essentials Деца Меур Џвакање | Плакнење на Устата Орална Нега 20 мл | Стоматолог Препорачува | го неутрализира Орален Киселина | Свежа и Здрава Природна миење на устат

Elementa Essentials Деца Меур Џвакање | Плакнење на Устата Орална Нега 20 мл | Стоматолог Препорачува | го

DEN 405.60

Достапност
Достапно за нарачка

Elementa Essentials Деца Исплакнете со вкус на меур џвакање е плакнење на устата орална нега.Тоа е стоматолог препорачува производот кој го неутрализира орален киселина.Тоа е свежа и здрава природна миење на устата за деца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Freshen Здив миење на устата, Освежувачки и Удобно Лесно Да се Носат Устата се Мијат Длабоко Чистење за долгорочно

Лента за пакување, една торба во време, лесен за носење, чиста и хигиенски исправна, погоден за патување �

DEN 273.36