• Новак
Прилично Comy Нане миење на устата Стоматолошка Заштита Freshen Здив Заби Дамка Отстранување миење на устата 10ML/Шише

Прилично Comy Нане миење на устата Стоматолошка Заштита Freshen Здив Заби Дамка Отстранување миење на устата

DEN 112.56

Достапност
Достапно за нарачка

Чистење на уста, отстранување дамки на забите, да помогне во контрола на плакот и одржување на оралното здравје.Без иритација на влезот и благ вкус.Нане и екстракт да може ефективно да се спречи лош здив и freshten вашиот здив.Преносни и лесни е погоден за секојдневна употреба или патување употреба.Внимателен услуга на клиентите : Секоја идеја за нашиот производ, добредојдовте да контактирате со Прилично Comy.Вашето задоволство е секогаш наш врвен приоритет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Freshen Здив миење на устата, Освежувачки и Удобно Лесно Да се Носат Устата се Мијат Длабоко Чистење за долгорочно

Лента за пакување, една торба во време, лесен за носење, чиста и хигиенски исправна, погоден за патување �

DEN 273.36