• Новак
ЕЗЕРЦЕТО е Бела Убавина Фацијална Пена Лицето Измијте Осветлување Акни на Кожата Чистење Третман 50g

ЕЗЕРЦЕТО е Бела Убавина Фацијална Пена Лицето Измијте Осветлување Акни на Кожата Чистење Третман 50g

DEN 158.16

Достапност
Достапно за нарачка

Бренд : Pond.Net Тежина : 50g.Количина : 1 парче.Белење.Чисти длабоко за блескав, pinkish-бела кожа.Оваа нежна пена длабоко чисти и brightens кожата, трансформирање на вашиот тен на светли, фер изглед сте секогаш сакаше.Колку?Пена е уникатна формула намалува униние и brightens кожата, Додека за перење далеку стар и уморен, sallow клетки на кожата.Кожата се чувствува мека, мазна и блескава чисти и може да се пофали дека завидна, pinkish-бел сјај те сакам! - Го претвора вашиот тен на фер, pinkish-бел сјај. - Чисти длабоко, право надолу до порите. - Отстранете униние и brightens вашата кожа. - Се измијат стар и уморен, sallow клетки на кожата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Боровинките Ребаланс Чистење| Дневно Пенење Чистење на Лицето За Сите Типови на Кожа | Крем за Пена Конзистентност

Слабо кисела чистење дека keepl s масловлажна рамнотежа.Тоа го прави да се чувствувате moisturized дури и после

DEN 335.76

Вулкански Камен Топката Лицето Масло Апсорпција и Чистење Пренослив Ролери Масло Вшмукување Топката Чисти Порите

Материјал : Природни минерални вулкански камен.Ова се соочуваат со ролери е направен од вистински вулка

DEN 99.12