• Новак
Aviditi Меур Амортизирање Заврши Ролни, 12 Инчен x 750 Метри, 3/16 Мал Меур, Перфорирани Секои 12 Инчи, за Пакување, Транспорт и Движење (4 Ролни)

Aviditi Меур Амортизирање Заврши Ролни, 12 Инчен x 750 Метри, 3/16 Мал Меур, Перфорирани Секои 12 Инчи, за

DEN 2073.60

Достапност
Достапно за нарачка

Истата голема меур заштита крст-перфорирани секои 12" за лесно да ги откине.Воздушен балон прави одлични амортизирање и празнина-да се пополни.Заштитува од удар, триење и вибрации.Јасно боја.Мерки за 750-метри должина од 12-инчи ширина од страна на 3/16-инчи висина.Aviditi перфорирани - воздух балон се тркалаат.Истата голема меур заштита крст-перфорирани секои 12" за лесно да ги откине.Воздушен балон прави одлични амортизирање и празнина-да се пополни.Заштитува од удар, триење и вибрации.Мерки за 750-метри должина од 12-инчи ширина од страна на 3/16-инчи висина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат