• Новак
Бебе Splat Мат за Под Висок Стол/Arts/Занаети, Womumon Водоотпорен, Не се Лизга, Перат Поздравниот Истури Мат, Обновливи Под Highchair Кат Заштитник Мат за Јадење Хаос

Бебе Splat Мат за Под Висок Стол/Arts/Занаети, Womumon Водоотпорен, Не се Лизга, Перат Поздравниот Истури Мат,

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.SAFE МАТЕРИЈАЛ – 100% полиестер, доведе слободни, ПВЦ слободни, BPA free, мирис слободни и не-токсични.ВОДООТПОРЕН ПОЗДРАВНИОТ МАТ – Нашите деца неуредна мат е 100% водоотпорни и лесно да се чисти, повеќето храна и хаос може да се разнишаат се исклучи или да го избриша далеку со влажна крпа.НЕ се ЛИЗГА ИСТУРИ МАТ – Задната страна е со анти-лизга материјал, одржување на висок стол кат мат во место, не е лесно да куп до под highchair или на тврдо подот.ОБНОВЛИВИ ХАОС МАТ– Големина 51"x51", Нашиот кат заштитник е доволно голема за да ја покривајте областа сакате, капакот тоа и 1,2 килограми мала тежина е идеална за патување, и тоа целосно е машина перат.ПОВЕЌЕКРАТНА употреба-Тоа може да се користи како splat мат, или пикник мат отворено во парк, како tablecloth за игра и цртање време, и само онака, или каде што е потребна дополнителна заштита.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат