• Новак
Бебе Мат | Splat мат за Под Преносни висок Стол | Бебе Кат мат | Бебе Мат | Занает Мат | Анти Лизга | 51 Јаглен Мечки | Jazdup

Бебе Мат | Splat мат за Под Преносни висок Стол | Бебе Кат мат | Бебе Мат | Занает Мат | Анти Лизга | 51 Јаглен

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПОВЕЌЕКРАТНА употреба : може да се користи како splat мат, или пикник мат отворено во парк, како tablecloth за игра и цртање време, и само онака, или каде што треба таа дополнителна заштита.ЛЕСЕН-ЗА-ЧИСТЕЊЕ – Нашите ткаенина е дамка-отпорни, wipeable и машина перат.Да го продолжи животот на нашите splat мат, ние препорачуваме воздух за сушење на брз-сува ткаенина.НЕ се ЛИЗГА ИСТУРИ МАТ : Назад НА ткаенина е со анти-лизга силикони место материјал држи на висок стол кат мат во место и го спречува мат од зачестеноста до под highchair на тврдо или carpeted подот.SAFE МАТЕРИЈАЛ -100% полиестер, доведе слободни, ПВЦ слободни, BPA free, мирис слободни и не-токсични. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : Jazdup ви обезбедува најдобар квалитет Мат.Ние се уверам нашите производи гаранција и верувам дека ќе бидат целосно задоволни.Ова е Повеќенаменски splat мат кои може да се користат под висок стол во случај на деца или години имаат прскање, истури или неред, и тука и таму на било каква храна и пијалок.На водоотпорен функција ви дава мир на умот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат