• Новак
ALAZA Polka Точка Црно Бел Круг Placemats за Трпезариска Маса Placemat 1 Парче Табела Settings Маса Душеци за Домашна Кујна Празник Декорација

ALAZA Polka Точка Црно Бел Круг Placemats за Трпезариска Маса Placemat 1 Парче Табела Settings Маса Душеци

DEN 95.52

Достапност
Достапно за нарачка

Подобрување на Вашиот Дом : Единствена 3 D печатење дизајн ќе прави вашата трпезариска маса погледнете повеќе квалитетен и убава, трпезариска маса душеци се prefect за семејството секојдневна употреба, јадење сала, хотел и ресторан,идеален за внатрешна или надворешна употреба, како што се патио маса прилагодувања, BBQ, семејство вечера, пикник и кујна оркестарот, можете да се облекуваат со салфетки за вашиот модерен дом.Топлина-изолација и звучна изолација функција : да се Избегне табела е изгорени или да се намали со прибор за на маса.Occassion : Совршен за кујна,трпезарија,канцеларија,хотел маса употреба.Домот табела прилагодувања ќе се направи сте во среќен расположение кога јадење, тоа ќе го подобри вашето јадење искуство и импресионира вашите гости.Функција : Трајни, топлинска изолација, wipeable placemats, затворен отворено placemat,водоотпорен placemats,отпорни на топлина placemats,селски placemat.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат