• Новак
DiGiorno Традиционалните Кора Pepperoni Мала Големина Замрзнати Пица, 9.3 оз. Кутија – Брз и Лесен Пица со Свежо Печен Вкус. Свежо Печени Арома.

DiGiorno Традиционалните Кора Pepperoni Мала Големина Замрзнати Пица, 9.3 оз. Кутија – Брз и Лесен Пица со

DEN 92.16

Достапност
Достапно за нарачка

ТОА НЕ Е ИСПОРАКА.ТОА Е DIGIORNO.Мали димензии, големите вкус Di Giorno Традиционалните Кора Мали Pepperoni Пица има на сите на ист одличен вкус и mouthwatering toppings, но со помала големина.Тоа е совршен за ручек или snacksized лични пица.ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ КОРА – Нашите традиционални пица кора bakes до хрупкави од надвор и мека и нежна на внатрешноста.За најдобар freshbaked пица вкус, се пече на 425ºF за 17 до 19 мин.и нека се излади за 5 мин.пред сервирање.FRESHBAKED ВКУС – Di Giorno Традиционалните Кора Pepperoni Пица е подготвен со нашите потпис сос и натоварени со моцарела сирење и сочни pepperoni.Тоа е пица совршенство право од вашата рерна.НАША СТРАСТ Е ПИЦА – Исто како и вие, сакаме пица Ова е пица, кој обезбедува на вкусни секој пат.. бидејќи ТОА НЕ Е ИСПОРАКА.ТОА Е DIGIORNO.ПРИСТИГНУВА ЗАМРЗНАТИ – Нашите замрзнати пица е внимателно спакуван за да се обезбеди тоа ќе пристигнат на вашиот праг замрзнати. 9.3 Унци.Во потрага по ресторан квалитет handtossed стил пица дома?Di Giorno Пицерија Hand Tossed Тенка Кора Primo Pepperoni Пица е ист вкусни кора како Пицерија, но во тенок профил.Овој замрзнати пица започнува со вкусни restaurantstyle кора која е покриена со вистински моцарела сирење и премиум pepperoni.Кората е заросеше со екстра девственото маслиново масло и вкусна сос е направен со vineripened домати и билки за замрзнати пица целото семејство ќе љубов.На Di Giorno Пицерија Hand Tossed Тенка Кора Пица има кора дека е хрупкави од надвор.Тоа е брза и лесна опција која има freshbaked вкус на пица за испорака во вашиот многу свој дом.ТОА НЕ Е ИСПОРАКА.ТОА Е DIGIORNO.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тејлор Прецизност Производи Инстант Прочитајте Жичен Сонда Дигитални Месо Храна Скара BBQ Готвење Кујна Термометар

СЛЕДИ и да е ХРАНА БЕЗ да ја ОТСТРАНИТЕ ОД ПЕЧКА : трајни производи од не ' рѓосувачки челик сонда со 4нога

DEN 624.00

Храна Термометар,Водоотпорен Дигитални Инстант Прочитајте ги Исполнуваат Термометар со Светлото,Магнет и Калибрација

БРЗО се ЧИТА, исто Така, изграденаво магнет и виси дупка направи за складирање и носат easliy.Тоа е идеален �

DEN 479.76