• Новак
ZhenSanHuan Кинеската Традиционална рачно изработени Железо Шпатула & Ladle Вок Алатка во Собата,Долго вок прибор (Шпатула)

ZhenSanHuan Кинеската Традиционална рачно изработени Железо Шпатула & Ladle Вок Алатка во Собата,Долго вок

DEN 696.00

Достапност
Достапно за нарачка

Zhen San Huan Рака-Зачукуваше железо ladle шпатула прибор, шупливи и долга рачка вок алатки, детаљ-ориентирана.Кинески готвење лажица, готвач професионалец ladle и шпатула, трајни и ќе трае засекогаш. 40 CM (15.7 инчи) долго.Шупливи рачки се спречи топлината.Без слој, без сликарство, фалсификувани од едно парче, од железо.Ве молиме сув по перење за да се спречи од rusting.Тоа може да се користи директно на оган на отворено цел, но машина за миење садови не се безбедни.Ве молиме сува тоа секој пат после миење, и тоа ќе трае вечно.Можеби се прашувате зошто постојат многу евтини железо прибор со исти или слични фотографии, што е разликата.Тоа е лесно да ги копирате нашите текстови и фотографии, но тоа трае со години и искуство за да се направи тоа. "Уметничките дух" не е едноставно да кажеш, можете да го најдете во секој детал на производот.Во денешно време тоа е толку тешко да се само да седнат и да се фокусираат на квалитетот на вашите производи.Вие мора да потрошите многу време се борат против copycats!И ние навистина го мразам тоа.Па тука се разлики, ние едноставно ви покаже сите разлики, и да одлучува ако на нашите производи се во вредност од вашите пари.Вистински Zhen San Huan шпатула е добро избалансирани, направени од едно парче, од железо одбор, БЕЗ заварување.Вистински Zhen San Huan железо шпатула е направен од 2,5 mm дебелината на железо одбор, рака-полиран, сеуште можете да ја видите полирање отпечатоци.Конекцијата јазот е дури и мазна, БЕЗ заварување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат