• Новак
Орел Термопластични, Inc. ETI D63-100 PK Орел Термопластични, Алуминиум Тежат Јадење, 63mm, 100/Пакет, 3 Висина, 3 Широк, 12 Должина, 100 Fluid_Ounces (Пакување од 100)

Орел Термопластични, Inc. ETI D63-100 PK Орел Термопластични, Алуминиум Тежат Јадење, 63mm, 100/Пакет, 3 Висина,

DEN 328.08

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Димензии : 8.0 cms (L) x 8.1 cms (W) x 31.2 cms (H).Пакет Количина : 1. Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Земја На Потекло : Сад.Ова е внатрешен дијаметар x надворешниот дијаметар : 63 x 71mm.Со длабочина : 17.5 милиметри и капацитет : 70 Mlmeets клиент барање.Направен во сад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат