• Новак
G. ВЕШТИНА 128GB (8 x 16GB) Тридент Z Кралската Серија DDR4 PC4-25600 3200 MHz 288-Pin Десктоп Меморија Модел F4-3200C14Q2-128GTRG

G. ВЕШТИНА 128GB (8 x 16GB) Тридент Z Кралската Серија DDR4 PC4-25600 3200 MHz 288-Pin Десктоп Меморија Модел

DEN 295.20

Достапност
Достапно за нарачка

Бренд G. ВЕШТИНА Серија Тридент Z Кралската Серија Модел F4-3200 C14 Q2-128 GTRG.Капацитет 128 GB (8 x 16 GB) Тип на 288-Pin DDR4 SDRAM Брзина DDR4 3200 (PC4 25600).КУД Латентност 14 Тајмингот 14-14-14-34 Напон 1.35 V ECC Бр.Buffered/Регистриран Unbuffered Multi-channel Комплет Quad Канал за Полнење Боја на Злато Топлина Засилувач Yes.Уникатен кристален светлина бар дизајн на Високо полиран алуминиум heatspreaders во злато или сребро Течност виножито бран default осветлување ефект Рака-филтрирани IC & custom 10-слој PCB за бескомпромисната overclocking перформанси на Intel XMP 2.0 поддршка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат