• Новак
A-Tech 16GB RAM меморија за Dell PowerEdge R6515 Рек Планината - DDR4 3200MHz PC4-25600 ECC Регистрирани RDIMM 2Rx8 Двојна Ранг 288-Pin Серверот Меморија Надградба на Модулот

A-Tech 16GB RAM меморија за Dell PowerEdge R6515 Рек Планината - DDR4 3200MHz PC4-25600 ECC Регистрирани RDIMM

DEN 2567.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 16 GB (1 стап од 16 GB) DDR4 3200 MHz PC4-25600 Серверот RAM Меморија Модул. 2 Rx8 1.2 V 288-Pin ECC Регистрирани DIMM (ECC RDIMM).Дизајниран за Dell Power Edge R6515 Сервер.Сите-Tech модули се подложи на квалитетот за тестирање за да се обезбеди сигурен и сигурен перформанси.Вистински A-Tech Бренд + Доживотна Гаранција + Бесплатниот Техничка Поддршка.А-Tech Меморија (RAM) надградба е лесен, брз начин за да се зголеми вашиот систем е изведба со забрзување на вчитување пати, подобрување на систем за одговорност, и зголемување на вашиот систем е способноста да се справи со повисока workloads.Земете на повеќе и multitask со леснотија со едноставни и достапни A-Tech Меморија надградба!Дизајниран за Dell Power Edge R6515 Memory Спецификации Меморија Големина : 16 GB (1x 16 GB Модул) Меморија Тип : DDR4 Форма Фактор : DIMM (288-Pin) и ECC Тип : ECC-RDIMM (Регистрирани DIMM) Брзина : 3200 MHz PC4-25600 / (PC4-25600) Ранг : 2rx8 (Двоен Ранг x8) Напон : 1.2 VEnsured Reliability All A-Tech Меморија производи се точно тестирани за да се осигура дека вашата мемориска ги исполнува нашите строги квалитет и стандарди на изведба.Цел живот Warranty Purchase со самодоверба знаејќи дека сите-Tech наредби се поддржани со нашите Доживотна Гаранција.НИ се Базира Технички Support Need помош?Имате прашања?Нашите 5 ѕвезди на сад врз основа на тимот за поддршка е тука да им помогне пред, за време и по купувањето да бидете сигурни дека сте целосно задоволни со вашата Е-Tech Меморија!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат