• Новак
Мемо Клип Мемо Биро Стојат Птица Форма Мемо Носителот Погоден за Фото Порака за Канцеларијата за Домашна Употреба 10PCS Креативни и Таписерии Изработка

Мемо Клип Мемо Биро Стојат Птица Форма Мемо Носителот Погоден за Фото Порака за Канцеларијата за Домашна Употреба

DEN 315.60

Достапност
Достапно за нарачка

Апликации : Идеален десктоп декорација за задржување на фотографијата), memo (мемо порака, имајте на ум итн.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.Материјал : дрво база,метален клип.Пакет Листата : 10 PCS.Погодна за декорација на вашиот дом, канцеларија, забава, свадба, и прави сè да биде јасно и интересно.Пакет Листата : 10 PCSApplications : Идеален десктоп декорација за задржување на фотографијата), memo (мемо порака, имајте на ум итн.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Пакет Including1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Место Карта Сопствениците Метал Злато Хартија Мени Порака Клипови Табела Знак Стои Фото Слика Држачот за Свадба

♥【Елегантен Облик .Withering како цвет, perceiving мирна, perceiving слободен и лесен, perceiving рамнодушен;.Искуство на vic

DEN 239.76