• Новак
CNC Вретено Мотор Комплет, 500W Воздух за Ладење Мелничката Вретено Мотор Бранеа+MACH3 Брзина Моќ Конвертор+52mm Менгеме+13 КОМПЈУТЕРИ ER11 Collet+10 КОМПЈУТЕРИ Битови за DIY Грави?

CNC Вретено Мотор Комплет, 500W Воздух за Ладење Мелничката Вретено Мотор Бранеа+MACH3 Брзина Моќ Конвертор+52mm

DEN 2373.36

Достапност
Достапно за нарачка

【CNC 500 W Вретено Комплет】- 1 x 500 W Вретено Мотор, 1 x Брзина на Гувернерот со MACH3, 1 x 52mm Планината Заграда, 13 x ER11 се Соберат, 10 x V Малку Машина, 16 x Задник Терминали, 4 x Топлина се Смалуваат Цевка,1 x Клуч и Кабел. 【Вретено Мотор 】Моќност : 500 W, Текст : AC110 V, Брзина : До неактивен до 12,000 менува бројот на вртежи / мин, вртежен момент : 5000 G/CM. 【Воздух за Ладење Излез тековната врв : 6 A.Излезен напон : DC 0-100 V.Поддршка : Прирачник за Брзо Прилагодување или Mach3 G Код Брзина на Прилагодување. 【Широко се Користи】Доволно енергија за дрво гравирање, МДФ, пластика, acrilic, plexiglass, пена одбор.Јаглерод четки треба да се чистат редовно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат