• Новак
Ucland Црна x 20mm 14mm x 3мм Гума О-Прстен Нафта Печат Запечатување Прстен 10pcs

Ucland Црна x 20mm 14mm x 3мм Гума О-Прстен Нафта Печат Запечатување Прстен 10pcs

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Гума О Прстен Печат;Материјал : Гума.Надворешен Дијаметар : 20mm/0.8";Внатрешен Дијаметар : 14mm/0.55".Дебелина : 3мм/0.12";Боја : Црна.Тежина : 6g.Пакет Содржина : 10x Гума О Прстен Печат.Оваа O прстен печат е направен од гума материјал, е лесно да се инсталира.Широко се користи во бања производ, вентил, тапа, лого, hydraumatic, пневматски опрема, автомобили, пумпа, home апарат, играчка, електричен мотор, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат