• Новак
Ucland 10 Компјутери Мека Гума О Прстени со Печат за Миење Замена Црвено 23mm x 2,5 mm

Ucland 10 Компјутери Мека Гума О Прстени со Печат за Миење Замена Црвено 23mm x 2,5 mm

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Гума О Прстен;Материјал : Гума.Внатре Дијаметар : 18mm/ 0.71";надворешен Дијаметар : 23mm/ 0.91".Дебелина : 2,5 mm/ 0.098";Боја : Црвена.Тежина : 4g.Пакет Содржина : 10 x Гума О-Прстени.Се спротивстави на масла, хидраулични течности и вода.Флексибилни гума О прстен печат.Овие O прстени се користи на автомобилски компоненти, машини компоненти, medicial и бања установи, апарати за домаќинство електрични апарати и електронски инструменти и др.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат