• Новак
AMBF WN50S6TX8V-25 Спб. String Рана Природен Памук Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен Должина, Конзервирани Челик Јадрото, Еден Отворен Крај/Пролет Крајот Капа Viton О-Пр?

AMBF WN50S6TX8V-25 Спб. String Рана Природен Памук Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен Должина,

DEN 7050.72

Достапност
Достапно за нарачка

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Механички, Одлични Перформанси Лесно Да се Инсталира Лесен и Силна Трајни Механички Вратило Замена за Отворено

Производот е направен од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик, кој е рѓа‑доказ, носат‑отпорни, и издр

DEN 1941.60