• Новак
D42872 БХ Бум Кофа Израмнување Цилиндар Печат Комплет се Вклопува во Случај 310G 480 430-Б 680CK

D42872 БХ Бум Кофа Израмнување Цилиндар Печат Комплет се Вклопува во Случај 310G 480 430-Б 680CK

DEN 1524.00

Достапност
Достапно за нарачка

Гаранција.Случајот Резервни D42872 Хидраулични Цилиндри Род Печат Комплет.Ова е Печат Комплет кој им Одговара на следните Модели и Цилиндричен дел броеви.Модел Num.Апликацијата Цилиндар - Род Големина (во) Понесе (во) Сериски Num.Разно.Дел # 430 Со Backhoe Модели 21, 22, 23 BACKHOE БУМ - 1-3/4" - 1-3/4" Род Комплет - JIC-D42872 480, 480 B Со Backhoe Модели 23, 26, 26 B, 26 S BACKHOE КОФА - 1-3/4" - 1-3/4" Род Комплет - JIC-D42872 480, 480 B Со Backhoe Модели 23, 26, 26 B, 26 S BACKHOE СТАБИЛИЗАТОР - 1-3/4" - 1-3/4" Род Комплет - JIC-D42872 530 Со Backhoe Модели 31, 32, 32 S LOADER ХИДРА-ИЗРАМНУВАЊЕ - 1-3/4" - 1-3/4" Род Комплет - JIC-D42872 580 Со Backhoe Моделите 33, 33 S LOADER ХИДРА-ИЗРАМНУВАЊЕ - 1-3/4" - 1-3/4" Род Комплет - JIC-D42872 680 B LOADER ХИДРА-ИЗРАМНУВАЊЕ - 1-3/4" - 1-3/4" Род Комплет - JIC-D42872 680 B LOADER НАВАЛИТЕ - 1-3/4" - 1-3/4" Род Комплет - JIC-D42872 680 CK LOADER ХИДРА-ИЗРАМНУВАЊЕ - 1-3/4" - 1-3/4" Род Комплет - JIC-D42872 ве Молиме потврдете дел број пред да ги нарачате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Механички, Одлични Перформанси Лесно Да се Инсталира Лесен и Силна Трајни Механички Вратило Замена за Отворено

Производот е направен од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик, кој е рѓа‑доказ, носат‑отпорни, и издр

DEN 1941.60