• Новак
AMBF WS15S7TX8V-25 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиумите 15 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 30 Инчен Должина, Конзервирани Челик Јадрото, Еден Отворен Крај/Пролет Крајот Капа Viton О-

AMBF WS15S7TX8V-25 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиумите 15 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 30 Инчен Должина,

DEN 8619.12

Достапност
Достапно за нарачка

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Механички, Одлични Перформанси Лесно Да се Инсталира Лесен и Силна Трајни Механички Вратило Замена за Отворено

Производот е направен од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик, кој е рѓа‑доказ, носат‑отпорни, и издр

DEN 1941.60