• Новак
Експрес Медали Различни 10 Парчиња Стилови на Борење Доделување Медали со Вратот Панделки Трофеј Награда Награда Подарок

Експрес Медали Различни 10 Парчиња Стилови на Борење Доделување Медали со Вратот Панделки Трофеј Награда Награда

DEN 647.52

Достапност
Достапно за нарачка

10 ПАРЧИЊА : Детални Големи 2.5" Античкиот Злато Борење Медали и Панделки.ПАНДЕЛКИ се ВКЛУЧЕНИ : Секој од 10 Доделување Медали вклучуваат Стандардни 7/8" Широк Црвено-Бело-Сина Вратот Лента со лесно Snap Клип.КВАЛИТЕТ на МЕДАЛИ : Овие се цврсти метални медалјони со Детален Висока Олеснување Борење слика дизајн кој ќе се горди да го претстави и дека вашите корисници ќе се прикаже со гордост за години.ДРУГИ БОИ, ПАНДЕЛКИ ? : Најдете Ниска Цена 10 Пакети од сите други Стандардни Лента Бои во нашата Продавница.ПРОДАВНИЦА : Треба различни Борење Медал, Трофеј, Плакета, Шампион Појас или со други Награда..?Само Кликнете на Сината Изразат Медали Линкот Погоре за да ја Посетите нашата Продавница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сојузничките Медал Закачалки - Висат Бар Само - Продолжување Барови - Повеќе Медал Награда Носителот На Екранот

Ние се земе нашиот квалитет, производство и производи сериозно.Секоја цел, ги вклучува сите монтажа хар�

DEN 479.76

Експрес Медали Различни 10 Парчиња Стилови на Боречка Доделување Медали со Вратот Панделки Трофеј Награда Награда

10Пакување од 2" Дијаметар Светла Сребро Умираат Печат Цврст Метал Боречка Награда Медал Трофеј со Црвен�

DEN 575.52

VanSP Копија Русија 3А Бакар Медали-руски Значка-СССР Чест на Храброста Награди и Медали Сувенири Монета Сребрена

На Значка е рачно изработени Занаетчиски,Тоа е полна големина,со висок квалитет Исклучителна репродукц

DEN 1348.80

Половина Маратон Злато Дуо Медал, 3 Половина Маратон Работи Награди, Детска Трка Трофеј Медал Награди Премиер

ПОЛОВИНА МАРАТОН МЕДАЛИ : Нашите Злато Дуо Половина Маратон Медали Се 3" Голема.БЕСПЛАТНИ ВРАТОТ ЛЕНТА : �

DEN 1905.60