• Новак
Prodyne Акрилик Мед Тегла Со Серверот Исклучување-бела

Prodyne Акрилик Мед Тегла Со Серверот Исклучување-бела

DEN 481.20

Достапност
Достапно за нарачка

Атрактивни "Пчела Hive" форма.Направен од Дебела Акрилик.Мед серверот вклучени.Топ рек машина за миење садови безбедно.Продавница и да им служи на Мед во стил со оваа атрактивна "пчела Hive" тегла Мед.Вклучени server обезбедува непречено Мед текови за точни дел контрола.Густата акрилик сад мерки 3-1/55 длабоко од 5-Инчен висока.Топ рек машина за миење садови безбедно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат