• Новак
Sesuatu Бебе Playpen со Мат, 71x59Inches крупните Playpen за Бебиња и мали деца, Преносни Игра Пенкало за Деца, Бебе Игра Двор, Затворен & Отворено Безбедност Бебе Playards

Sesuatu Бебе Playpen со Мат, 71x59Inches крупните Playpen за Бебиња и мали деца, Преносни Игра Пенкало за Деца,

DEN 3599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Бебињата се игра пенкало е исто така лесно да се чисти, само со бришење со влажна крпа и сапун за да се задржи свежа и санитарни. 【ОСЛОБОДУВАЊЕ на МАМА РАЦЕТЕ】Сте дома сам со вашето бебе и треба да оди до бањата, да ги фатите малку работа ви се допаѓа готвење вечера, или одговарање на неочекувани, но важен телефонски повик.Бебето playpen им овозможува на вашите деца да уживаат играјќи време секаде без разлика дали дома или во дворот.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Областа во двор е доволно за мајка да играат заедно со деца на возраст од 6 M-6 Y. 【УЖИВААТ во ЕКСТРА ГОЛЕМА ИГРА ОБЛАСТ】бебето playpen доаѓа со 78*59*27in големина.Покрај тоа, ние нудиме исти големина прекрасна ткаеше XPE индексирање мат за слободни,така што не треба да купите дополнителна еден.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ & XPE МАТ】На игра пенкала за бебиња и мали деца се направени од издржлив шифрирана оксфорд ткаенина и силна ткаенина мрежа ѕидови, кој е BPA-free,еколошки, не флуоресцентни агент,и отпорност на абење.Две надворешни двојно-патентите се спречи бебе од случајно качување надвор додека пена заштитна маска чувајте ги децата од bumping,кој целосно го штити бебето безбедност.Печати на враќање превозот етикета. 【ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ】Sesuatu бебе playpen е овластен и има КЗК автентикација кои можете да го користите без грижи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. 【ЗДРАВ БЕЗБЕДНОСТ АКТИВНОСТ ЦЕНТАР】четири страни панели на бебето се игра пен се видливи мека дише мрежа.Можете да ставите слој на големи пластични топки во текот на база како топката базен.Мајка исто така, може да се задржи окото на детето во кое било време.Тие можат да уживаат во индексирање, тркалање и да прават што децата сакаат и нема да се чувствувате разговор во!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сон За Мене Детелина 4-во-1 Современ Островот Креветчето со Заоблени Вретена јас Конвертибилна Креветчето јас

Изградена од издржлив, одржлив и обновливите извори на Нов Зеланд pinewood, на Детелина е дизајн е мешавина �

DEN 8639.76