• Новак
Albott Игра Двор Бебе Playpen 14 Панели Свитлива - Деца Безбедност Игра Центар Двор Игра Панел и Врата со Безбедноста Заклучување Прилагодлива Форма за Деца Години во затв?

Albott Игра Двор Бебе Playpen 14 Панели Свитлива - Деца Безбедност Игра Центар Двор Игра Панел и Врата со Безбедноста

DEN 3599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.HDPE Безбедност Материјал ve мора да се внимава на нив во секое време.Тоа е каде што Albott playpens дојде во сериозно корисна, кои ви даваат целосен мир на умот дека вашето бебе е среќно играње во безбедна и сигурна средина.Се совршено преносни, можете да ги преместите околу толку сте слободни да се продолжи со други работи, додека одржување на вашето бебе во близина на вас.Име На Производ : Бебе Playpen.Материјал : HDPE.Количина : 14 Панели.Боја : Сина+Бела.Безбедност На Портата : Yes.Вратата Се Вклучени : Yes.Отпорен На Вода : Yes.Самостојна : Yes Возраст.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат