• Новак
Пастир Хардвер 3636 7/8 Инчи Snap-На/Snap-Off Замена Влошки, 8-Count

Пастир Хардвер 3636 7/8 Инчи Snap-На/Snap-Off Замена Влошки, 8-Count

DEN 1363.20

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е замена на дел само. 7/8" дијаметар.Вклучува 8 замена snap-на чувствува влошки.За дрво мебел само.Работи со Пастир Хардвер модел # 3633. Пастир Хардвер Snap-На/Snap-Off Влошки нудат истата голема кат заштита, како ни други тешки чувствува влошки, но лесно се инсталира со шупливи помине и може да биде брзо отстранети и заменети кога тие ќе станат носи.Чувствував придава на мебел база и да не падне, кога се пресели.Замена snap влошки се продава одделно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

40pcs Круг Тешки Ноктите на Чувствува Подлога за Мебел Стол Табела Нога Нозете на Подот Заштитници Слајд Непречено

INPORTANT ИЗБЕРЕТЕ СОВЕТ : дијаметар на пластична подлога е 22mm, филц подлога е малку помал од пластична подло

DEN 198.96

Benliu Силикони Мебел Влошки Кат Заштитници Не се Лизга Троседот Стол, Маса Нога Капа со Чувствува Влошки Одговара

Мек материјал:Мека и издржливи силикони која е поврзана со чувствува преку термички компресија。.Трка

DEN 215.76

Мебел Нозе × 4, Имитација на Дрво Боја Железо Мебел Замена нозе, Три Гумени Влошки На Дното Подобро да ја Заштитите

Четири кабинет нозе имаат посилен носивоста, и севкупниот изглед е повеќе координирани и убава.Не се Ли

DEN 309.60