• Новак
Lpgg-ZZ 10 Парчиња од Легура Транспарентен Нога Подлога, Прилагодлив, Мала и Убава Убавина се Однесува на Полица Нозе, Мебел Нозе, Седиште Нозе

Lpgg-ZZ 10 Парчиња од Легура Транспарентен Нога Подлога, Прилагодлив, Мала и Убава Убавина се Однесува на Полица

DEN 844.80

Достапност
Достапно за нарачка

Универзална база погоден за сите катови, како што се дрвени предмети / плочка / тепих на подот.Професионални практичен дизајн, прекрасен изглед.Задебелена рамна основа, зголемување на целокупната стратегии, зголемување на капацитет на носивост.Апликации широк, погоден за троседот нозе, кабинети, ТВ кабинети, кафе маси, табела нозе, кревет нозе.На триење помеѓу подот ви овозможува да го прилагодите вашиот мебел маса и столици, се повлече мебел нема да го оштети подот и мебел.Големина : 18 * 22mm Material : Alloy Color : silver Screw дебелина : 8mm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мебел Нозе × 4, Имитација на Дрво Боја Железо Мебел Замена нозе, Три Гумени Влошки На Дното Подобро да ја Заштитите

Четири кабинет нозе имаат посилен носивоста, и севкупниот изглед е повеќе координирани и убава.Не се Ли�

DEN 309.60

Пакување од 100 Звук Dampening Кабинет Вратата Браници - Јасно Мека Блиску Само Лепило Гумени Влошки - Транспарентно

Полиуретан.Произведено во САД 100 кружни желе копчето облик браници мерење 1 / 2" дијаметар x 5.1 мм (0.20") дебе�

DEN 2174.40

Намалување на Мебел Чувствува Влошки за Мебел Нозе Ви Треба – Најдобар Мебел Влошки За Тврдо дрво Подови! Самостојно

Место под нозете на мебел.Вашиот столици има круг нозе, recliners има големи квадратни нозе и каучот треба по

DEN 1092.00

Benliu Силикони Мебел Влошки Кат Заштитници Не се Лизга Троседот Стол, Маса Нога Капа со Чувствува Влошки Одговара

Мек материјал:Мека и издржливи силикони која е поврзана со чувствува преку термички компресија。.Трка�

DEN 215.76