• Новак
WUJIN HAISHOP 5X Мебел Двигател Алатка за Поставување Мебел Транспорт Lifter Тешки Животни се Движат Алатка 4 Тркала Двигател Ролери+1 Тркала Бар Рака Алатки Мебел Лизгачи

WUJIN HAISHOP 5X Мебел Двигател Алатка за Поставување Мебел Транспорт Lifter Тешки Животни се Движат Алатка

DEN 1792.80

Достапност
Достапно за нарачка

Способен за кревање и носење 150 KG/330 Lbs.Лесно лифтови мебел, без повреда на грбот.Се користи за софи, bookcases, столици, маси, кревети, миење, фен, пијано, фрижидер и други.Тоа може да се користи од страна на професионални двигатели или во дом, складишта или други индустриски средини.Брзо движење : мебел lifter може да поставите една страна ракување, лесно да се размонтираат и се соберат, не треба други алатки за да се прилагоди и позиција, направи вашиот мебел и апарати за полесно да се движат.Елегантен изглед, фина изработка, прецизни димензија.Компактни димензии, лесен за чување, простор за заштеда на енергија.Лесно да се носат алатки, можете брзо и ефикасно работа. 5pcs Преносни Професионални Мебел Транспорт Ролери Lifter Труд-заштеда на Тешки Животни се Движат Тркала Бар Транспорт Двигател Уред Ракување Алатка Сет Максимум за 400kg Feature : 1. Изработен од ABS и метални материјали, издржливи.2. Многу погодна за софи, bookcases, маси, столови, кревети, итн.3. Универзалната тркало може да ротира 360 степени.4. Силна товарот капацитет, овозможувајќи ви лесно да се движат мебел или тешки предмети.Спецификација : Материјал : ABS + metal Bearing плоча големина : 105*100mm Crowbar должина : 370mm Load : до 400kg Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.5 X Движат Tools Dear клиент, ве молиме да го пополните вашата точна адреса и телефонски број пред купување, така што ќе може точно да ја испорача вашата мебел ракување со алатките.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.

Спецификацијата

Material:
ABS + metal
Bearing plate size:
105*100mm
Crowbar length:
370mm
Load:
up to 400kg
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
Please allow 1-2cm measuring deviation due to manual measurement. :
5 X Moving Tools :
Dear customer, please fill in your accurate address and phone number before purchasing so that we can accurately deliver your furniture handling tools. Thank you for your understanding and support. :

Со стоката дадена додека купуваат