• Новак
Облека Airer/Нерѓосувачки Челик Кат Виткање Спалната соба Балкон Артефакт Бебе Пелена Домаќинство Крило Сушење Рек 1.5 m (Боја : D: D)

Облека Airer/Нерѓосувачки Челик Кат Виткање Спалната соба Балкон Артефакт Бебе Пелена Домаќинство Крило Сушење

DEN 5323.20

Достапност
Достапно за нарачка

♥Задебелена и храбар нерѓосувачки челик материјал, стабилна триаголник заграда, силна товарот. ♥Прилагодлива висина, долга облека не mopping на подот; двојни крила да се шират за продолжување на сушење област;. ♥5s виткање складирање, не преземањето на просторот. ♥360°универзална тркала, лесно да се движите; windproof лента закачалка; алуминиумска легура нога поддршка, лак форма, одговара на чевлите. ♥Големина : 150×46×(93-121) cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат