• Новак
K-Y Вистински се Чувствуваат Смазка, Лични Лубрикант, Силикон-врз Основа на Формула, Безбедно да се Користи со Кондоми, За Мажи, Жени и Парови, 1.5 FL МЛ (Пакување од 4)

K-Y Вистински се Чувствуваат Смазка, Лични Лубрикант, Силикон-врз Основа на Формула, Безбедно да се Користи

DEN 357.60

Достапност
Достапно за нарачка

ДОБИЕТЕ ОНА што го САКАТЕ : K-Y Вистински се Чувствуваат е нашата делукс силикони смазка која обезбедува долготрајни влага, што го прави полесно за вас да се фокусира на вашето задоволство.МАЗНА КАКО СВИЛА : Нека задоволство да бидат следени со едно долго-траен, мазна силикони лубрикант.Одлично за анален секс.СИЛИКОНИ-БАЗИРАНИ ФОРМУЛА : ви Помага да се чувствуваат поблиски отколку што се блиски. #1 ДОКТОРОТ ПРЕПОРАЧУВА : Од #1 Докторот препорачува лични лубрикант бренд.КОНДОМ КОМПАТИБИЛЕН : Погоден за користење со природна гума латекс, polyisoprene и полиуретан кондоми.ДИСКРЕТНА ПАКУВАЊЕ : Доставени во дискретна пакување со никакви индикации на пратката нејзината содржина.K-Y Вистински се Чувствуваат е нашата делукс силикони смазка која обезбедува долготрајни влага, што го прави полесно за вас да се фокусира на вашето задоволство.Нека задоволство да бидат следени со едно долго-траен, мазна силикони лубрикант.Одлично за анален секс.Мазна како Свила.Сега ние зборуваме.Нашите Силикони-базирани Течна формула помага да се чувствувате поблиску од блиску како и да бидат компатибилни со природна гума латекс, polyisoprene и полиуретан кондоми.K-Y е #1 Докторот препорачува лични лубрикант бренд.Овој производ содржи еден 1.5 FL МЛ шише.Овој производ е исто така достапен во 4.5 FL МЛ и 8.45 FL МЛ.Нашите производи се испорачани во дискретна пакување со никакви индикации на пратката нејзината содржина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вклучување на Вода Базирани Секс Смазка 32 Унца Премиум Лични Лубрикант, долготрајна Формула за Кондом Безбедно

Исчистете го Вклучите воден Лубрикант е безбедно да се користи со сите заеднички играчка материјали.Пр

DEN 427.20

Премиум Силикони-врз Основа на Лична Природа Смазка, Крајната Долготрајни Водоотпорен Анален Лубрикант за Анусот

Премиум Формула : Ова смазка се направени со висок квалитет, 100% чиста, јасна и силикони и без конзерванси

DEN 239.76