• Новак
HeadBlade ATX Жилет и HB4 Рефил жилети за Бричење (4 Ножеви)

HeadBlade ATX Жилет и HB4 Рефил жилети за Бричење (4 Ножеви)

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

ATX Razor - ЦВРСТИ ФУНКЦИОНАЛНОСТ - Дизајниран со цврсти тело за да се даде права, ефикасна избричат.РЕВОЛУЦИОНЕРНИОТ ДИЗАЈН - Користи нови мулти-сечилото технологија со тече низ дизајн.ЛЕСНО ДОСТАПЕН, - ја Елиминира учење крива за секој кој претходно се користи конвенционалниот жилет.HB4 Рефил Ножеви - На HB4 четири перки кертриџ (4 ножеви по пакет) доаѓа стандард на Head Blade МОТО и ATX модели и испорачува неверојатни перформанси, поради неговата проток преку дизајн и лесна сечилото изградба. (razor не се вклучени).Head Blade е позната во главата за бричење заедница, за неговата нема tugging или влечење на кожата.Head Blade ATX Главата за Бричење Жилет Нема повеќе nicks или намалувања!На HB4 четири перки кертриџ доаѓа стандард на Head Blade МОТО и ATX модели и испорачува неверојатни перформанси, поради неговата проток преку дизајн и лесна сечилото изградба.Користете ножеви со ATX или МОТО на : Соочи со Глава на Телото HB4 Рефил Ножеви се Користат нови мулти-сечилото технологија која имаше проток низ дизајн.Елиминирање на учење крива за секој кој претходно се користи конвенционалниот жилет Побрзо, полесно и поефикасно да се отсекува од сите претходни Head Blade жилети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат